_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Kilkudziesięciu karateków spędziło weekend w Pietrowicach, 19-06-2011
Kilkudziesięciu karateków spędziło weekend w Pietrowicach, 19-06-2011

Kilkudziesięciu karateków spędziło weekend w Pietrowicach.

Image

Do końca roku szkolnego pozostało zaledwie kilka dni... Nasi karatecy spędzili więc weekend w przygranicznej miejscowości Pietrowice. Były treningi, wycieczka do Czech, SAUNA, gry i zabawy oraz miło spędzone chwile. Bardzo mile zaskoczył nas Armin Kurelowski, dla którego był to pierwszy wyjazd z naszą Akademią. Armin wykazał się bardzo dużą kulturą osobistą, dobrym wychowaniem i sporą pomocą dla młodszych kolegów. W nagrodę na następne zgrupowanie pojedzie całkowicie za darmo. Gratulujemy.

ImageZdjęcia w GALERII
Tradycyjnie, chwilę po przyjeździe i zakwaterowaniu zebraliśmy się na hali w celu omówienia zasad i regulaminu, który obowiązuje wszystkich w trakcie trwania całego Zgrupowania... Następnie przyszedł czas na kolację. Warto zaznaczyć, że podczas wszystkich posiłków, nasi karatecy pili ciepłą herbatę z cytryną. Po posiłku najmłodsi popędzili na halę sportową, gdzie spędzili prawie dwie godziny.

Następnym punktem pierwszego dnia była SAUNA. Grupa najmłodszych pod opieką sensei Pabla spędziła kilka minut w przygotowanej Saunie Fińskiej. Ostatnie grupy zakończyły zabiegi po godzinie 23.

Sobotę rozpoczęliśmy śniadaniem i treningiem. Następnie kilka chwil na hali i obiad, po którym cisza "SIESTA". Mimo perfekcyjnie przygotowanego planu Zgrupowania musieliśmy nieco ustąpić pogodzie, która nie dawała za wygraną... Udało nam się wyjść na wycieczkę  do Czech. Niestety ognisko z pieczeniem kiełbasek nie doszło do skutku. W związku z tym po zakończonym kolejnym treningu sensei Pablo smażył ponad 4 kg kiełbasek na patelni. Kolacja całkiem smaczna, uczestnicy zadowoleni i najedzeni :) 

Kolejne zabiegi w SAUNIE i cisza nocna... Niedzielny poranek przywitał na słońcem. Tak więc ostatni trening na świeżym powietrzu. Karatecy trenowali kata. Miło, że mimo niskiego zainteresowania udało nam się wyjechać do Pietrowic. Mamy nadzieję, że kolejne wyjazdy obfitowały będą w 100% frekwencję a osoby, które wcześniej się zapiszą nie odwołają wyjazdu w ostatniej chwili...Podczas piątkowej nocy doszło także do niemiłego incydentu, podczas którego dwóch nastoletnich uczestników, w tajemnicy przed trenerem wypiło piwo w szatni. Po kilku minutach zostali jednak nakryci i następnego dnia, wczesnymi godzinami rannymi wrócili z rodzicami do domów. Mamy nadzieję, że będzie to przestrogą dla innych.Image

Image

Image

Image

Image

Image


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze (2)
1. 23-06-2011 11:31
pobyt udany mam nadzieję że będzie więcej takich wyjazdów :)
IP: 83.238.5.206
Gość
2. 19-06-2011 19:49
Pobyt ja zwykle bardzo udany. 
Miło się z Wami spędzało czas i mam nadzieję że za niedługo znowu się spotkamy w Pietrowicach! 
Pozdrawiam! :)
IP: 83.10.148.153
Gość
Marti< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo